کاشی دیوار آشپزخانه

اگر در حال انتخاب کاشی آشپزخانه هستید، تفاوتی ندارد که برای یک آپارتمان کوچک انتخاب می‌کنید یا یک ویلای بزرگ، در هر صورت در حال انتخاب یکی از اجزای مهم در طراحی داخلی خانه هستید. چرا که همه ما شنیده‌ایم «آشپزخانه قلب خانه است». با توجه به این مقدمه و اهمیت این کاشی‌ها، بازرگانی رادین یک راهنما برای شما آماده کرده است تا بتوانید انتخاب بهتر و دقیق‌تری برای «قلب خانه خود» داشته باشید و فضای مناسبی برای آشپزخانه خود بسازید.

در انتخاب کاشی دیوار آشپزخانه به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

آشپزخانه یکی از مهم‌ترین فضاهای خانه است. هنگامی که صحبت از انتخاب کاشی برای آشپزخانه می‌شود، با طیف متنوعی از گزینه‌ها روبرو می‌شوید که هر کدام برای کاربردهای مختلف کاملا مناسب هستند. هنگام انتخاب این کاشی‌ها ، به دنبال چیزی باشید که علاوه بر زیبایی محیط، عملکرد مناسبی را تضمین کند. کاشی‌های دیواری در آشپزخانه بخشی از روح و شخصیت دکوراسیون شما در این بخش هستند. در ادامه نکاتی را معرفی می‌کنیم که به شما در این انتخاب مهم کمک کنند.

· سبک کلی را مشخص کنید

مهم‌ترین قدم در انتخاب کاشی و سرامیک آشپزخانه این است که یک سبک کلی در نظر داشته باشید. اول از همه بدانید که آشپزخانه هم بخشی از خانه شماست، پس اگر دکوراسیون کلاسیک برای اتاق پذیرایی خود یا فضای نشیمن دارید، نمی‌توانید به دنبال یک طراحی مدرن برای آشپزخانه باشید. یک سبک کلی در نظر بگیرید، سپس باقی موارد را بر اساس آن انتخاب کنید.

· وسایل آشپزخانه و کابینت‌ها را مد نظر قرار دهید

یکی از ویژگی‌های اصلی آشپزخانه شما کابینت است. درست است که کابینت‌ها بعد از کاشی و سرامیک انتخاب می‌شوند، اما قبل از انتخاب پوشش دیوارهای آشپزخانه کابینت مورد نظر خود را هم انتخاب کنید، چرا که کابینت‌های شما اغلب ظاهر کلی فضای شما را تعیین می‌کنند. روکش کابینتی که انتخاب می‌کنید می‌تواند به انتخاب کاشی آشپزخانه شما کمک کند. هنگام تصمیم گیری به رنگ و کنتراست فکر کنید. آیا می خواهید از رنگ یکسانی در سرتاسر دنیا استفاده کنید یا سراغ انتهای مخالف طیف بروید؟

در مرحله بعدی کاشی دیوار آشپزخانه شما، باید با وسایلی که در آشپزخانه قرار می‌دهید از نظر رنگ و سبک همخوانی داشته باشد. نکته مهم اینجاست که برای مثال در یک آشپزخانه با لوازم قرمز، نمی‌توانید سبک کلاسیک برای کاشی و کابینت استفاده کنید.